Novinky

Brokové strelivo Cheddite

 

Vážení zákazníci,
oznamujeme Vám,že začali sme predaj talianskeho brokového streliva Cheddite.Táto značka je známa na celom svete a ročne profesionálni strelci získajú s týmito nábojmi mnoho medailí.Stretnúť sa môžete s nimi na každom svetovom pohári a na olympiádach.Celý sortiment nájdete na stránkewww.amunex.sk .

 

Brokové strelivo Pegoraro Sport

 

   Vážení zákazníci,oznamujeme Vám,že začali sme predaj talianskeho brokového streliva  Pegoraro Sport.Táto značka je veľmi oblúbená v celom Taliansku ale stretnete sa s nimi aj  v iných európskych štátoch.Najnovším produktom tejto manufaktúry je skeetový brokový  náboj s oceľovými brokmi(počet brokov oproti olovenými je +20%).Celý sortiment nájdete  na webovej podstránke http://www.amunex.sk/e-shop/strelivo/sportove-  strelivo/sportove-brokove-strelivo.php .

 

Asfaltové terče CCI-International

 

Vážení zákazníci,oznamujeme Vám,že začali sme predaj asfaltových terčov značky CCI-International.Táto spoločnosť má ročnú produkciu 100 miliónov kusov a s ich výrobkami sa môžete stretnúť na vicerých svetových šampionátoch.Celý sortiment nájdete na webovej podstránke http://www.amunex.sk/e-shop/terce.php .

 

Strelivo od MFS

 

 

Vážení zákazníci,
chceli by sme Vás informovať o rozšírení ponuky o strelivo značky MFS v kalibroch .40 SV a .45 ACP a 9mm Luger.
 


 

ZVS Super Jagd

Vážení zákazníci,
chceli by sme Vás informovať o dostupnosti streliva ZVS Super Jagd. Okrem faceliftu krabičky sme spravili pár zmien aj v parametroch tohto staronového streliva.Toto strelivo sa vyrába v kalibri 12,16,20. Môžete si vybrať zo štyroch priemerov olova a to -2,75;3,00;3,50;3,75 mm. Navážky olova sú 28,30 a 32 gramov. 

Nože značky MORAKNIV

 

Od 1.8.2013 spoločnosť Amunex rošírila svoj sortiment o nože švédskej značky MORAKNIV.Tieto nože sú určené pre outdoorových nadšencov.Čepeľ je zo švédskej nerezovej ocele valcovaný za studena. Táto vlastnosť zaručuje dlhodobú ostrosť noža.Rukoväť príjemná na dotyk a ľahko ovládateľná.

 

 

Rozšírenie sortimentu

 

Od 1.7.2013 sme rozšírili sortiment nami distribuovaného tovaru. Okrem doterajších nájdete v našej ponuke brokové športové strelivo RC,guľové strelivo RWS,Geco,Winchester a v neposlednom rade nové zbrane Browning a Winchester.  

 

Príspevok zo zahraničnej tlače o zbraniach ZVS P20/21

 

V čísle 6/2013 časopisu Kaliber (Maďarsko) je podrobne analyzovaná pištol ZVS P20/21. Na 12-ich stránkach,s bohatou fotodokumentáciou môžete pozrieť vlastnosti tejto zbrane.

 Článok z časopisu

Nové brokové skeet strelivo od ZVS
Rok 2013 nám priniesol množstvo zmien v športovej streľbe. Jedna taká zmena je zvýšenie doletu asfaltového terča v disciplíne skeet. Spoločnosť ZVS Holding a.s. v spolupráci s Amunex s.r.o. vyvinula nové skeetové strelivo s priemerom brokov 2,25 mm. Toto strelivo je vhodné pri dvojstreloch na druhý terč. 2,25mm skeet strelivo môžete zakúpiť v obchodoch od 25.5., avšak maximálny počet vyrobených kusov je limitovaný na 10.000.  

 

Strelecká súťaž IPSC "Mosquito handgun 2013"

V organizovaní Klubu športovej streľby Komárno,ako aj každý rok,v dňoch od 2. do 5.-ho mája 2013 sa uskutoční medzinárodná strelecká súťaž Mosquito handgun 2013. Spoločnosť Amunex s.r.o. ako partner podujatia, počas týchto dní uskutoční na strelnici predaj streliva a komponentov streliva.Počas týchto štyroch dní vášniví strelci môžu vyskúšať zbrane značky ZVS,Walther, ISSC a nebudú chýbať ani útočné zbrane rôzneho typu.Na toto podujatie ZVS Holding a.s. a Amunex s.r.o. venovala hodnotné ceny do tomboly.

Viac na www.kssk.sk .

 

Prezentácia pištolí ZVS P 20/21 a II.ročník ZVS International Cup

Na strelnici Horáreň Nový Tekov sa uskutoční prezentácia + test pištolí ZVS P 20/21 a II.ročník ZVS International Cup.Srdečne Vás čaká organizačný team. Viac o akcii sa dočítate na tomto webe v sekcii "Podujatia".

Pištol ZVS P20/21

Po dlhom očakávaní, v mesiaci marec predstavíme novovyvinutú pištol ZVS P20/21 z dielne ZVS. Na akcii potvrdili účasť aj predstavitelia záhraničných médií a tlače. Akcia sa uskutoční v krásnom prostredí z jedných najvýznamnejších strelníc na Slovensku. O presnom termíne a miesta Vás budeme informovať.

Spolupráca s o.z. Legis Telum

Po úspešných rokovaniach s predstavenstvom združenia vlastníkov strelných zbraní Legis Telum, sme sa stali ich partnermi.Každý člen združenia,ktorý sa preukáže preukazom Legis Telum, získava zľavu od 5 do 10 percent z ceny u nás zakúpeného tovaru. Veríme, že táto spolupráca s Legis Telum-om prispeje k rýchlejšiemu spoznaniu výrobkov ZVS Holding a.s. na Slovensku.

Pre fanúšikov českých automatov a starých zbraní

Spoločnosť Amunex v spolupráci so ZVS Holding a.s. uviedla na trh lovecké strelivo v rážach 16 a 20 s dĺžkou nábojnice 65 mm.Toto strelivo sa vyrába v štyroch verziách a to: 3,00 mm, 3,50 mm, 3,75 mm a jednotná strela break.Pevne veríme ,že s týmto novým druhom streliva staršie flinty ako aj české automaty sa dostanú z trezoru do poľovných revírov a budú Vám prinášať nezabudnuteľné poľovné zážitky na spoločných poľovačkách na diviakov ako aj na drobnú zver.

Nové strelivo od ZVS Holding

V poslednej dobe medzi strelcami čoraz viacej sa stáva oblúbenou disciplínou Compact sporting alebo poľovnícky parkúr.Spoločnosť ZVS Holding a.s.v spolupráci s firmou Amunex s.r.o. v súčasnej dobe testuje novovyvinuté špeciálne brokové športové strelivo.Jedná sa o parkúrové strelivo v troch rozmeroch olova /2,00mm,2,25mm a 2,50mm/ v 28 gramovej navážke plnené do nábojnice s 25 mm kovaním. Uvedenie tohto streliva na trh bude začiatkom septembra 2012.

Upozornenie

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva.

Kliknutím sem potvrdzujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.